5.12.2017 Od Off

Láska a srdce k sobě neodmyslitelně patří

Ani v tvůrčím světě nechybí prostor pro zamilované. Symboly srdcí, třeba na látkách dává umělcům, ale i neumělcům možnost vyjádřit své rozpoložení. Ale také mají možnost druhému člověku neverbálně sdělit, co k němu cítí.

srdce

Je tomu tak odpradávna a do budoucna tomu ani jinak nebude. Ani nemůže. Je to v nás hluboce zakořeněno.

Láska je cit, který je směřován k milované osobě. Jde o jistý druh blízkého a příjemného vztahu. Vztahu s člověkem, kterého máte rádi, chcete trávit čas, chcete mu být co nejvíce nablízku, myslíte na něj, i když právě s ním nejste. A nemusí jít jen o životního partnera. Láska k dítěti, k rodičům, k příteli je také druhem blízkého a důležitého vztahu v životě člověka.

Darujte lásku prostřednictvím vlastnoručně vyrobených dárků.

Možná jste i Vy od svých maminek slýchávali větu o tom, že darováním vlastnoručně vyrobených dárků uděláte radost mnohonásobně vyšší. Vy totiž musíte věnovat takovému dárku svůj čas, šikovnost, nápad. A to je víc, než je dárek samotný.

Pořiďte si, třeba právě ony zmíněné bavlněné látky se symboly srdíček a vytvořte veledílo v podobě přehozu, dekorativních obrazů, nebo nákupních tašek. Uvidíte, jak Váš dárek zapůsobí na obdarovaného člověka. Nemusíte říct ani jediné slovo o tom, že jej máte rádi, Že Vám na něm záleží. Za Vás to řekne právě vyrobená dekorace se symboly lásky.

Možná si někdo řekne, že z používání srdíček už dávno vyrostl. Ale to by nebyl ten nejvhodnější přístup k tvorbě. Ať profesionální, nebo jen amatérské. Symbol lásky je vrátí do pocitů, které už možná převálcovaly pracovní povinnosti a starosti o rodinu!

srdíčka

Tvořte dál.

Nenechte se řečmi o tom, že srdíčka jsou dávno pasé, obalamutit, a pokračujte ve svém tvoření z bavlněných látek se symbolem lásky dál. Nenechte se odradit. Probouzíte v lidech lásku. A to je to nejvíc, co svojí tvorbou dokážete ovlivnit.