14.2.2020 Od Off

Wix jako zprostředkovatel webových stránek

Pokud vám tedy nevadí rychlost tvorby, která je znatelně časově náročná, neboť veškeré úpravy je nutné vytvářet online. Celé prostředí nicméně působí intuitivně a za pár okamžiků ovládnete jednotlivé panely a budete znát celý kreativní proces. Zcela jednoznačnou výhodou je český překlad  všech menu a textů, nestanese vám, že nebudete vědět jak dále. A pokud ano, k dispozici jsou neustále průvodci a nápovědy.

Platba skrz monitor

Wix nabízí ve volné verzi mnoho skvělých funkcí, nicméně s mnoha dalšími se musíte rozloučit, pokud si nezaplatíte premiový účet, který se pohybuje v řádech tisíců za rok služby. Mezi hlavní nevýhody volné verze patří všudypřítomná reklama hned v hlavičce webových stránek, která je samozřejmě ihned a jasně viditelná. I samotná adresa vašeho webu není příjemná, vizte sami nazevwebu.wixsite.com/nazevwebu. Uznejte, že s touto adresou díru do světa rozhodně neuděláte.

Jestliže přemýšlíte nad zřízením webové prezentace, musíte si nejdříve koupit doménu. Poskytovatelů je na internetu celá řada a za pár kaček můžete získat skvělou adresu. Poté však musíte přejít u poskytovatele (wix) na prémiový účet a webovou adresu připojit. Po připojení budete vyzváni ke kompletaci dalších údajů a nastavení mimo jiné i SEO (Search Engine Optimization), které je důležité, aby byly vaše stránky viditelné ve vyhlédavačích. Mezi další neméně hodnotné služby jsou například e-mail marketing, správa zákazníků, chat nebo inbox simulující e-mailovou adresu. Dalších funkcionalit je nespočet i z důvodu možnosti přidat widgety, chcete-li aplikace. Vše v příjemném prostředí průvodců. Nemusíte se tedy bát nepřehledných hledání pomoci apod.
Tvorba web designu

Wix vřele doporučuji, neboť je vytvoření kvalitních a profesionálních webových stránek záležitostí opravdu jednoduchou. Bohužel časově náročnou z důvodu rychlosti poskytované služby.